• 0850 304 19 60

Paranıza Güvence

NEDEN; Dolandırıcı kişi ve şirketlere karşı Apartman/Site yönetim Hesabındaki paranın korunmasıdır. Tüm banka ödemelerinde DENETÇİ ONAYI ALINMAKTADIR.

Özellikle sizin güveninize layık olmak demek sizin paranıza güvence vermek, harcamaların denetlenmesine izin veren açık, şeffaf yönetim sergilemekteyiz.

Öncelikle yöneticiye banka ödemeleri olarak verdiğiniz yetki; bu konuda çok suistimal eden kişiler mevcut olup sizin GÜVENİNİZE LAYIK olmak,paranızı korumak istiyoruz. 
Paranızı çalıyorlar. Dikkat  "

Çözüm Nedir; Kat malikleri arasından seçilecek olan Denetçi tarafından haftada bir gün olan ödeme listesine onay vererek bankadan yapılacak ödemelerdir. Bu konuda banka onay istemektedir. Yani denetçi mecburen ödeme onayı için kontrol yapmak zorunda kalacaktır. Hem de her hafta.

Amacımız Güveninizi kaybetmemektir. Kötü niyetli yönetici yaratmamak , açık vermemektir.
Yönetici olarak şahsi öz geçmiş detayımı görmek incelemek ve sorgulamak en doğal hakkınızdır.
Paranızı emanet ediyorsunuz. Sorgulamak en doğal hakkınızdır."
"Sizlerin güveninize Layık olabilmek için; Denetleme sistemlerimizi en güvenilir şekilde kurguladık  ve şeffaf yönetim de karar verdik.. Sizler; yapılan harcamaların faturalarını görmek ve hedeflerimize katkı bulunmakta ve önerilerinize değer verdiğimizi , katılımcı yönetim uyguladığımızı her zaman göreceksiniz, böylece birlikte yaşadığınız ortama katkıda bulunacaksınız.