• 0850 304 19 60

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

Ev 'inn Site Yönetimi; plaza, rezidans, site vb. bina yönetim ve işletme hizmetlerini yeniden tanımlamak, müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek, uygun ekonomik koşullarda hizmet sunmak, hizmetlerinde farklı olmak, müşterilerimize değer sağlamak, yeni teknolojileri takip etmek, enerji verimliliğine önem vermek, çevre ve hayvan dostu olmak, sosyal sorumluluklarını yerine getirmek, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli,insan odaklı yönetici ve çalışanlar yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Bina ve tesis yönetim hizmetlerinde özgün ve titiz yaklaşımı, kurumsal değerlerine bağlılığı, müşteri memnuniyeti için kararlılığı, üstün nitelikli ve dinamik ekibi ile, teknik altyapısı ve yenilikçi uygulamaları ile; kurumsal ve her an hesap verebilir, bir model oluşturmayı ve sürdürmeyi hedeflemektedir.


Sizlerin güveninize Layık olabilmek için; Denetleme sistemlerimizi en güvenilir şekilde kurguladık  ve şeffaf yönetim de karar verdik.. Sizler; yapılan harcamaların faturalarını görmek ve hedeflerimize katkı bulunmakta ve önerilerinize değer verdiğimizi , katılımcı yönetim uyguladığımızı her zaman göreceksiniz, böylece birlikte yaşadığınız ortama katkıda bulunacaksınız.